środa, 24 sierpnia 2011

Alleluia

Zamówiłam wiosną w pewnym sklepie 3 róże i.....jedna pięknie kwitła,druga nie "przyjęła się" a na trzecią czekałam z niecierpliwością zachęcona opisem.Miała to być róża parkowa.I zakwitła ale nie zgadzało mi się to z opisem na stronie sklepu.Okazało się,że jest to róża wielkokwiatowa Alleluja którą również posiadają w sklepie.Napisałam do nich i dostałam bardzo szybko odpowiedż

"...
Pani reklamacja została uwzględniona. Prawdopodobnie różyczka "Dames de Chenonceau" była słabiutka i dlatego nie przyjęła się. Natomiast w przypadku róży parkowej "Emilia Maria" prawdopodobnie doszło do zamiany odmiany. Za zaistniałe problemy przepraszamy i wyślemy Pani ponownie róże "Dames de Chenonceau" oraz "Emilia Maria". Przesyłka naturalnie jest całkowicie za darmo.
Życzę miłego dnia i zapraszam ponownie do naszego sklepu."
 
Bardzo miłe potraktowanie klienta.Jestem realistką i wiem,że nie myli się ten kto nie pracuje ale podoba mi się fakt,że potrafią się do tego przyznać. 
Alleluja to róża  francuskiego hodowcy Delbarda z 1980 roku.Wysokość do 1,0 m.
Pachnąca. Ciężkie, pachnące kwiaty są z zewnętrznej strony aksamitno czerwone, od spodu srebrne. Ta nowość ma silny krzewiasty wzrost oraz zdrowe, błyszczące liście.


Dzięki tej pomyłce mam piękną różę której bym sobie nie kupiła bo....to wielkokwiatowa a ja takich nie chcę kupować.