wtorek, 15 stycznia 2013

Q - jak 'Queen of Sweden,

'Queen of Sweden,  - angielka .Pięknatrudno wybrać zdjęcia

6 komentarzy:

 1. Chciałam ją kupić, ale jakoś nie wyszło :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gabi,jak będziesz miała okazję to kup.Mój stosunek do angielek jest znany ale ta i Glamis Castle troszeczkę złagodziły zły osąd.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękna odmiana. Ja mam tylko jedną angielską - Derby. Dotąd była w niezłej kondycji. Zobaczymy jak sobie poradzi tej zimy. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ewa Abraham Darby padł mi po dwóch sezonach.Piękne kwiaty,słaba sadzonka:(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja swoją kupiłam w 2009 roku jesienią czyli już trzy sezony przeżyła, chociaż w zeszłym roku nieźle oberwała podczas majowych przymrozków. Wiesz Aszko, kupowaliśmy róże nie mając żadnych doświadczeń z nimi. Tak prawdę powiedziawszy to nie mam w ogrodzie dobrego miejsca dla róż. Wymyśliłam sobie różaną rabatę, ale chyba nieodpowiednio dobrałam miejsce. Człowiek uczy się na swoich błędach. Opisujesz tyle odmian - ciekawa jestem bardzo ile z nich masz u siebie? Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń
 5. Ewa,ja już się pogubiłam.Miałam około 280 potem sporo wypadło.I dopiero po tym podsumowaniu bedę wiedziała ile....Cały czas się uczę niestety na błędach swoich.Byłam aktywna na Forum Ogrodniczym i tam zdobywałam wiedzę.No i z internetu.Miejsce na róże mam bardzo słoneczne ale ziemię niestety nieciekawą,piasek.
  W ubiegłym roku nie poświęcałam im dużo czasu i w tym będzie podobnie.Lewa ręka będzie od maja unieruchomiona a prawa też w nie najlepszym stanie.Jakoś to będzie...chyba

  OdpowiedzUsuń